Fitness
POSiR
Od 02 października 2017 - NOWY GRAFIK ZAJĘĆ
Stary grafik poniżej
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK
- 18:45
BPU
/brzuch,pośladki, uda/
- 18:45
STEP
19:00
BOSU
- - -
- 20:00
ZUMBA
- 20:00
ZUMBA


PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK
- 18:45
BPU
/brzuch,pośladki, uda/
- -
19:00
BOSU + TABATA
- 19:00
STEP
-
- 20:00
ZUMBA
- 20:00
ZUMBA
Cennik
LP Rodzaj usługi Cena
1.Bilet jednorazowy10 zł
2.Karnet 10 wejść80 zł

UWAGA! podczas zajęć Fitness sala „Cardio” niedostępna.

Zapraszamy na zajęcia, które zmienią twoją sylwetkę, poprawią samopoczucie, podwyższą twoją samoocenę zapewniając tym samym komfort psychiczny. Wpłyną pozytywnie na twoje zdrowie dodadzą pewności siebie. Jednocześnie co najważniejsze dostarczą relaksu i będą miłą odskocznią od problemów dnia codziennego.

Rodzaje zajęć:
 • ZUMBA - Fuzja tańca i aerobiku zainspirowana latynoskimi rytmami. Jest to innowacyjny system fitness kształtujący sylwetkę, poprawiający kondycję, wyzwalający potężne dawki pozytywnej energii. ZUMBA, to połączenie prostych kroków tanecznych, świetnych kombinacji ruchów i rytmów latynoskich oraz międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha-cha, rumba, twist i wiele innych, które wraz z energetyczną muzyką porywają do zabawy. Atmosfery panującej na zajęciach nie da się opisać, trzeba spróbować i poczuć to na własnej skórze. ZUMBA jest przeznaczona dla wszystkich niezależnie od wieku, płci, zdolności ruchowych lub doświadczenia w tańcu lub fitnessie, gdyż łatwo ją dostosować do indywidualnych potrzeb i możliwości.
 • BOSU STYLE - Lekcja składająca się z części cardio oraz wzmacniającej i ujędrniającej wszystkie grupy mięśniowe z zastosowaniem bosu. Trening intensywnie angażujący pracę dolnych partii ciała dzięki pneumatycznej kopule uginającej się przy każdym ruchu ćwiczącego. Bosu uaktywnia wszystkie partie ciała, poprawia równowagę, koordynację ruchową, oraz poprawia postawę ciała.
 • BPU (brzuch, pośladki, uda) - To forma aerobiku, która ma na celu wzmocnić i ujędrnić dolne partie ciała. Regularne ćwiczenia zapewniają zgrabną sylwetkę, jędrne uda i pośladki, płaski brzuch oraz dzięki rozgrzewce Cardio przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia są bezpieczne dla stawów i kręgosłupa, zajęcia polecane dla wszystkich. Znakomita forma, jeśli właśnie rozpoczynasz swoją przygodę z fitnessem. Na zajęciach BPU możliwe jest stosowanie wielu przyborów fitness – handelek, obciążników na nogi, tubingów, taśm, piłek różnej wielkości.
 • STEP & SHAPE – Trening o charakterze mieszanym zawierający elementy wytrzymałościowe w oparciu o prostą choreografię na stepie oraz elementy wzmacniające poszczególne grupy mięśniowe. Trening ma charakter ogólnorozwojowy a jednocześnie poprzez utrzymanie pracy cardio przez cały czas trwania zajęć wpływa korzystnie na spalanie tkani tłuszczowej a wprowadzenie ćwiczeń wzmacniających rzeźbi poszczególne grupy mięśniowe. Wykorzystywanie podczas zajęć różnorodnych przyborów (ciężarki, gumy, obciążniki, piłki) podnosi efektywność a jednocześnie sprawia, że zajęcia są urozmaicone, ciekawe oraz dają satysfakcję.


Charakterystyka stosowanych przyborów podczas zajęć:
 • Step - jest platformą o różnej wysokości, używaną w fitnessie do zajęć choreograficznych, kondycyjnych, jak również wzmacniających i rozciągających. Można zmieniać jego wysokość za pomocą podkładek Podstawowy trening polega na wchodzeniu na step, i schodzeniu z niego przy pomocy odpowiedniej techniki. Dzięki choreografii z wykorzystaniem stopnia redukujemy tkankę tłuszczową wzmacniając jednocześnie dolne partie mięśniowe. Trening ten wpływa korzystnie na układ krwionośny, oddechowy, rozwój tkanki mięśniowej, wzrost siły i wytrzymałości mięśni, rozwój koordynacji ruchowej, oraz znaczny wzrost wydolności ogólnej organizmu. Są również dobrym treningiem koordynacyjnym dla ciała i umysłu (szczególne zaangażowanie błędnika w trakcie zajęć).

 • Bosu (Balance Trainer) - jest unikalnym przyrządem do treningu sportowego. Łączy właściwości piłki gimnastycznej i stepu w jednym przyrządzie. Jedną stronę Bosu stanowi gumowa kopuła, która ugina się przy każdym ruchu ćwiczącego, zapewniając przy tym niestabilne podłoże. Druga strona to płaska i sztywna platforma zapewniająca stabilność oraz łatwą zmianę ułożenia dzięki ergonomicznym uchwytom. Dzięki unikalnej, sprężystej konstrukcji angażuje znacznie większą liczbę mięśni podczas treningu niż w przypadku zastosowania innych przyrządów. Ćwiczenia na Bosu wymagają stałej kontroli i napięcia mięśni od środka dla utrzymania równowagi, dlatego Bosu efektywnie wzmacnia i trenuje nasze ciało.

 • Trampoliny - Podczas skoków na trampolinie pracują wszystkie mięśnie, przyspiesza się przepływ limfy w naszym organizmie, dzięki czemu szybciej usuwane są toksyny, martwe komórki, i łatwiej absorbowane są składniki odżywcze w komórkach, które później przekształcane są w energię. Badania dowiodły, że skakanie na trampolinie jest 68% skuteczniejsze niż jogging! Zaletą tych ćwiczeń jest fakt, że mogą je wykonywać osoby w każdym wieku, gdyż w przeciwieństwie do innych form aktywności fizycznej, nie obciążają one kręgosłupa i stawów. Ma to duże znaczenie dla osób z dużą nadwagą lub kontuzjami. Ćwiczenia na trampolinie - wzmacniają komórki, wzmacniają serce, pobudzają układ immunologiczny, aktywizują wszystkie grupy mięśni, oczyszczają układ limfatyczny, i tym samym poprawiają metabolizm, poprawiają pracę mózgu, pozwalają szybko osiągnąć świetną formę fizyczną, zmniejszają bóle kości i stawów. Ćwiczenia na trampolinie spełniają 4 podstawowe zasady efektywnych ćwiczeń: • wzmacniają, • czynią ciało bardziej elastycznym i zwinnym, • dotleniają, • zwiększają wytrzymałość.

 • Body ball - to ćwiczenia z wykorzystaniem dużej piłki, które wzmacniają wszystkie partie mięśniowe, zapobiegają problemom z kręgosłupem, pomagają rozwinąć koordynację ruchową, poczucie równowagi. Wzmacniają mięśnie, odpowiedzialne za prawidłową postawę, modelują brzuch, uda i pośladki. Piłka jest przyborem elastycznym, delikatnym i bezpiecznym dlatego jest polecana dla ludzi o każdym stopniu sprawności fizycznej i dowolnej wydolności.

 • Eliptyczna piłka IO-Ball - piłka o owalnym kształcie wykonana z wysokiej jakości gumy, wykazującej dużą wytrzymałość na obciążenie, elastyczność i sprężystość świetnie nadaje się do treningu sportowego, fitnessu oraz rehabilitacji. Znajduje zastosowanie u osób w każdym wieku, o różnym stopniu sprawności i aktywności fizycznej. Ćwiczenia z piłką eliptyczną przyczyniają się do poprawy, wytrzymałości, koordynacji, równowagi, siły i gibkości. Budowa piłki daje dodatkowe możliwości treningu i modyfikacji ćwiczeń.

 • Taśmy i tubingi z uchwytami - stosowane w celu poprawy siły mięśniowej, zwiększenia zakresu ruchu w stawach, wyrobienia prawidłowych wzorców ruchowych, poprawy kondycji ogólnej i koordynacji. Dzięki oporowi taśmy skutecznie wzmacniamy i wyrzeźbimy mięśnie zewnętrzne oraz głębokie całego ciała.

 • Flexi-Bar - to drążek zakończony dwoma ciężarkami z naturalnego kauczuku, wzmocniony włóknem szklanym o długości 160 cm. Wyjątkowość flexi-bar polega na dokładnie wyważonym stosunku między elastycznością, wytrzymałością drążka i zakresem jego drgań powiązanych z ciężarkami. Ciężarki umieszczone na końcach posiadają cylindryczne kształty, co umożliwia bardzo dokładne poziomy ruchu. Flexi-Bar jest nie do pokonania w swojej skuteczności. Trening z użyciem flexi-bar poprawia ogólną kondycję organizmu, siłę mięśni, ruchomość stawów, metabolizm, zapobiega urazom, usuwa toksyny z organizmu i przeciwdziała bólowi pleców. Ćwiczenia z flexi barem znacznie wzmacniają mięśnie tułowia, w krótkim czasie stabilizując kręgosłup, usprawniając postawę. Podczas ćwiczeń pracują przede wszystkim mięśnie głębokie obręczy barkowej, głębokie i powierzchniowe, prostowniki grzbietu, a także proste i skośne mięśnie brzucha oraz mięśnie dna miednicy. Świetnie sprawdza się w odzyskiwaniu sprawności po ciąży.

 • Hantle - małe piłki dociążone, neoprenowe obciążniki na ręce i nogi - to specjalne przybory - obciążenia, które przeznaczone są do wzmacniania dolnej i górnej części ciała, umożliwiają ćwiczenie w różnych pozycjach, płaszczyznach i zakresach ruchu. Włączają do pracy wiele różnych mięśni, które pracują jako stabilizatory. Dzięki temu szybciej wzrasta siła całego ciała oraz jego sprawność. Znacznie urozmaicają ćwiczenia i sprawiają, że wykonywany ruch jest skuteczniejszy.

POSIR Benefit system Multisport
POSIR - FIT Profit
fit flex
Nasze obiekty


Informacje

ADRES

ul. Mickiewicza 30
37-700 Przemyśl
(nowa część hali sportowej)

tel. 16 678 57 58


GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 22:00
Sobota: 8:00 - 21:00

POSiR


POSiR
POSiR
POSiR

© 2013 Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji      37-700 Przemyśl , ul. Mickiewicza 30      tel./fax. : 16 678 57 58      email: sekretariat@posir.pl