XXI Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla

W dniach 10-11 października w hali Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji odbędzie się XXI Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla Pana Wojciecha Bakuna

Organizatorem turnieju jest Straż Miejska w Przemyślu przy współpracy z Komisją Wykonawczą Koła Przemyśl Związku Zawodowego Funkcjonariuszy, Pracowników Straży Miejskich i Gminnych oraz POSiR

Zgodnie z regulaminem mecze będą rozgrywane w systemie każdy z każdym.
10 października zostaną rozegrane mecze grupowe, a dzień później odbędą się finały.

Zapraszamy do kibicowania!

Piątek  9:00 - 16:00 i sobota  9.00 -12.00

Wstęp wolny!

Plakat Straż Miejska 2025.jpeg

 

 

 

 

Data publikacji: 02-10-2025 14:53

Na skróty