XXI Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla
W dniach 10-11 października w hali Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji odbędzie się XXI Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla Pana Wojciecha Bakuna
Organizatorem turnieju jest Straż Miejska w Przemyślu przy współpracy z Komisją Wykonawczą Koła Przemyśl Związku Zawodowego Funkcjonariuszy, Pracowników Straży Miejskich i Gminnych oraz POSiR
Zgodnie z regulaminem mecze będą rozgrywane w systemie każdy z każdym.
10 października zostaną rozegrane mecze grupowe, a dzień później odbędą się finały.
Zapraszamy do kibicowania!
Piątek 9:00 - 16:00 i sobota 9.00 -12.00
Wstęp wolny!
