XXII Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla

29 maja w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się XXII Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla.

Organizatorem wydarzenia jest Straż Miejska w Przemyślu przy współpracy z Komisją Wykonawczą Koła Przemyśl Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Straży Miejskich i Gminnych oraz Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Emocjonujące mecze, sportowa rywalizacja i walka o zwycięstwo gwarantowane!

29 maja (piątek)
godz. 8:00–15:00
Hala POSiR w Przemyślu

Serdecznie zapraszamy do kibicowania i wspólnego dopingowania drużyn!

Plakat Straż Miejska 2026.jpeg

Data publikacji: 22-05-2026 13:12

Na skróty