XXII Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla
29 maja w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się XXII Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla.
Organizatorem wydarzenia jest Straż Miejska w Przemyślu przy współpracy z Komisją Wykonawczą Koła Przemyśl Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Straży Miejskich i Gminnych oraz Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Emocjonujące mecze, sportowa rywalizacja i walka o zwycięstwo gwarantowane!
29 maja (piątek)
godz. 8:00–15:00
Hala POSiR w Przemyślu
Serdecznie zapraszamy do kibicowania i wspólnego dopingowania drużyn!
