XXII Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśl
29 maja w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrany został Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla.
To już XXII edycja tego sportowego wydarzenia w której wzięło udział 6 drużyn. Zgodnie z regulaminem mecze były rozgrywane w systemie każdy z każdym.
Puchar za pierwsze miejsce zdobyła drużyna Zakład Karny Przemyśl. Natomiast kolejno na 2 i 3 miejscu uplasowały się drużyny I Batalion Czołgów Żurawica i Straż Ochrony Kolei Przemyśl
Wyróżnienia indywidualne otrzymali:
Najlepszy zawodnik - Fabian Kołodziej Straż Miejska Nowy Sącz
Najlepszy bramkarz - Waldemar Jaroch Zakład Karny Przemyśl
Najlepszy strzelec - Miłosz Gierczak I Batalion Czołgów Żurawica
Gratulujemy zwycięzcom!
Wyniki szczegółowe 29.05.2026r. XXII Turniej służb mundurowych - wyniki (PDF | 280,64KB)
Turniej piłka halowa