Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

POSiR fit

Przemyśl,
ul. Mickiewicza 30

tel: 16 678 57 58 wew. 34
email: fit@posir.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek:   8:00 – 22:00
Wtorek:  8:00 – 22:00
Środa:  8:00 – 22:00
Czwartek:  8:00 – 22:00
Piątek:  8:00 – 22:00
Sobota:  8:00 – 21:00
Niedziela: Nieczynne

od 18 do 31 stycznia 2021r.

w związku z przedłużenie obowiązujących obostrzeń związanych z pandemią

POSiR fit będzie NIECZYNNY

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji oferuje Państwu profesjonalny sprzęt do ćwiczeń. Nasza siłownia jest przeznaczona zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Duża ilość zgromadzonego sprzętu siłowego oraz sprzętu cardio pozwala na przeprowadzenie zróżnicowanego treningu:

  • redukującego tkankę tłuszczową
  • budującego tkankę mięśniową
  • kształtującego rzeźbę i masę
  • zwiększającego wydolność organizmu

Nie zwlekaj dłużej, nie trać czasu na nudę! Zacznij ćwiczyć już dziś! 

Sala cardio przeznaczona jest dla każdego: dla sportowców i amatorów, dla początkujących i ćwiczących regularnie, dla tych, którzy chcą tylko szybko i dokładnie zmierzyć swoje tętno, a także do celów rehabilitacji. Trening wykonywany jest na profesjonalnych urządzeniach (rowerach, bieżniach, stepperach i eliptyzerach), które pozwalają monitorować na bieżąco pracę serca podczas wysiłku i tym samym zapobiegać niepotrzebnym przeciążeniom organizmu. Kontrola tętna oraz prawidłowo dobrany zestaw ćwiczeń, w odpowiednim zakresie, pozwalają bezpiecznie i skutecznie realizować program ćwiczeń każdemu bez względu na wiek czy aktualną wydolność fizyczną przy jednoczesnym efektywnym spalaniu tkanki tłuszczowej.

Zapraszamy na zajęcia, które zmienią twoją sylwetkę, poprawią samopoczucie, podwyższą twoją samoocenę zapewniając tym samym komfort psychiczny. Wpłyną pozytywnie na twoje zdrowie dodadzą pewności siebie. Jednocześnie co najważniejsze dostarczą relaksu i będą miłą odskocznią od problemów dnia codziennego. 

Jacuzzi jest prawdziwym zbawieniem dla zdrowia. Nie tylko poprawia stan ducha, ale i ciała.

Jacuzzi to nazwisko włoskich imigrantów, którzy w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku produkowali w USA pierwsze wanny do hydromasażu. Stały się one tak popularne, że wszelkie urządzenia tego typu zaczęto nazywać jacuzzi. Oczywiście ożywczą moc kąpieli znali już starożytni, ale relaks w bąbelkach, taki, jaki oferują ośrodki SPA, czy pływalnie, to już wynalazek przedsiębiorczych Włochów.

Sauna znana jest człowiekowi od tysięcy lat. Stosowali ją między innymi starożytni Grecy i Rzymianie oraz wiele kultur wschodu. Dziś kojarzy się ona najczęściej z krajami Skandynawskimi, gdzie z gorącej sauny wychodzi się prosto w śnieg.

Sauna jest niewielkim odizolowanym pomieszczeniem, w którym temperatura sięga 80-120 stopni Celcjusza, a powietrze w niej znajdujące się ma niską wilgotność. Wnętrze sauny wykonane jest z drewna abachi, charakteryzującego się dużą odpornością na wysoką temperaturę. Sercem sauny jest piec elektryczny, który wytwarza odpowiednią temperaturę. Do akumulacji ciepła używa się specjalnych kamieni, które nagrzewając się, dłużej utrzymują określone parametry wewnątrz pomieszczenia.

Sauna leczy:

Wielu lekarzy zaleca korzystanie z sauny w terapii nadciśnienia tętniczego. Udowodniono także, że wysoka temperatura i rozgrzewanie ciała są skutecznym sposobem wspomagania leczenia wielu innych schorzeń. Są wśród nich dolegliwości układu kostno – mięśniowego, sercowego czy oddechowego. 

Sauna polecana jest w przebiegu chorób takich jak:

  • Układ sercowo naczyniowy: nadciśnienie tętnicze, niedrożność tętnic obwodowych
  • Układ oddechowy: nieżyty górnych dróg oddechowych, zapalenie zatok, astma
  • Układ kostny: zapalenia stawów, kontuzje, urazy stawów, mięśni, kości
  • Układ rozrodczy: zaburzenia menstruacyjne
  • Układ nerwowy: wspomagająco w nerwicach

Przeciwwskazania:

Istnieje też kilka przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z sauny. Osoby ze zmianami miażdżycowymi, niewydolnością krążenia, nerek, wątroby, grzybicą, gruźlicą, schorzeniami o charakterze reumatoidalnym oraz chorobami oczu (jaskra, daltonizm) powinny unikać nadmiernego ogrzewania ciała. 

Cennik

Siłownia

NazwaCENA
Bilet jednorazowy10 zł
Karnet 12 wejść / ważny 60 dni /85 zł
Karnet 12 wejść / ważny 60 dni /
obowiązujący w godzinach 8:00 – 15:00
45 zł
Karnet miesięczny /30 dniowy – imienny/90 zł
Karnet miesięczny /30 dniowy – imienny/ obowiązujący w godzinach 8:00 – 15:0050 zł

Fitness

Rodzaj usługiCena
Bilet jednorazowy10 zł
Karnet 10 wejść80 zł

Jacuzzi

Ilość osóbCena/Czas
110 zł / 30 min

* z jacuzzi jednocześnie może korzystać maksymalnie 5 osób

Sauna

Ilość osóbCena/Czas/Osób
1 osoba20 zł/60 minut/1 osoba
2 osoby20 zł/60 minut/2 osoby
3 osoby i więcej10 zł/60 minut/1 osoba
* wejścia co 30 minut od godz. 9.00, czynne do 22.00
* z sauny jednocześnie mogą korzystać maksymalnie 4 osoby