POSiR fit

POSiR fit

Przemyśl,
ul. Mickiewicza 30

tel.: 16 307 03 37
email: fit@posir.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00 – 22:00
Wtorek: 8:00 – 22:00
Środa: 8:00 – 22:00
Czwartek: 8:00 – 22:00
Piątek: 8:00 – 22:00
Sobota: 8:00 – 21:00
Niedziela: NIECZYNNE

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji oferuje Państwu profesjonalny sprzęt do ćwiczeń. Nasza siłownia jest przeznaczona zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Duża ilość zgromadzonego sprzętu siłowego oraz sprzętu cardio pozwala na przeprowadzenie zróżnicowanego treningu:

  • redukującego tkankę tłuszczową
  • budującego tkankę mięśniową
  • kształtującego rzeźbę i masę
  • zwiększającego wydolność organizmu

Nie zwlekaj dłużej, nie trać czasu na nudę! Zacznij ćwiczyć już dziś! 

120026757_3291643824257619_2915585214697374795_o
120020992_3291643687590966_3360029897530080003_o
Foto-stronaWWW-1

Sala cardio przeznaczona jest dla każdego: dla sportowców i amatorów, dla początkujących i ćwiczących regularnie, dla tych, którzy chcą tylko szybko i dokładnie zmierzyć swoje tętno, a także do celów rehabilitacji. Trening wykonywany jest na profesjonalnych urządzeniach (rowerach, bieżniach, stepperach i eliptyzerach), które pozwalają monitorować na bieżąco pracę serca podczas wysiłku i tym samym zapobiegać niepotrzebnym przeciążeniom organizmu. Kontrola tętna oraz prawidłowo dobrany zestaw ćwiczeń, w odpowiednim zakresie, pozwalają bezpiecznie i skutecznie realizować program ćwiczeń każdemu bez względu na wiek czy aktualną wydolność fizyczną przy jednoczesnym efektywnym spalaniu tkanki tłuszczowej.

Zapraszamy na zajęcia, które zmienią twoją sylwetkę, poprawią samopoczucie, podwyższą twoją samoocenę zapewniając tym samym komfort psychiczny. Wpłyną pozytywnie na twoje zdrowie dodadzą pewności siebie. Jednocześnie co najważniejsze dostarczą relaksu i będą miłą odskocznią od problemów dnia codziennego. 

BodyPump™ LESMILLS jest treningiem siłowym do muzyki, który stanowi wyzwanie oraz wzmacnia Twoje ciało.
Zajęcia są idealne zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy chcą przećwiczyć wszystkie grupy mięśniowe w godzinę. BodyPump™ jest łatwym i efektywnym treningiem, który daje widoczne rezultaty.
Główne zalety treningu: wysmuklenie ciała bez efektu napompowania, zwiększenie siły fizycznej oraz poprawa jakości kości (zapobiega osteoporozie).
Zajęcia odbywają się z instruktorem i prowadzone są do precyzyjnie dobranej muzyki, która ułatwia wykonanie ćwiczeń w wymaganym tempie oraz pomaga w treningu ze sztangą.
Jest to forma aktywności tlenowej, o umiarkowanym stopniu intensywności. Zestaw ćwiczeń wzmacniających połączonych z rozciąganiem.

Fat burning – Istotą treningu fat burning są ćwiczenia wzmacniające poszczególne partie ciała (największy nacisk w trakcie zajęć kładzie się na dolne części, czyli nogi, pośladki i brzuch). Oprócz tego wykonuje się ćwiczenia rozciągające. Najlepsze efekty osiągniemy ćwicząc 3-4 razy w tygodniu w imię zasady systematyczności. Może być tez doskonałym uzupełnieniem do treningów siłowych.
Ma charakter aerobowy (tlenowy) – podczas treningu rozgrzejesz całe ciało, wzmocnisz układ oddechowy i krążenia oraz poprawisz koordynację ruchową. Intensywność zajęć jest dobrana w taki sposób, aby szybko zredukować poziom tkanki tłuszczowej.
Dobór ćwiczeń zależy od inwencji twórczej instruktora (albo możliwości uczestników zajęć). Zazwyczaj stosuje się podstawowe kroki taneczne i elementy sportowe połączone w prosty układ choreograficzny.
Fat burning jest mniej intensywny od aerobiku, ale przynosi lepsze korzyści – modeluje bowiem całą sylwetkę, przy minimalnym obciążeniu mięśni i stawów.

Power Combo – trening bardzo intensywny aerobowy mający na celu spalanie, przyspieszenie metabolizmu i rzeźbę sylwetki w jednym. Polega na wykonywaniu ćwiczeń w ustalonym czasie z kilkunastosekundowymi przerwami. Są to np. pompki, podskoki, plank, skipy, i seria różnych ćwiczeń wykorzystujących głównie masę własnego ciała. Trening jest prosty szczególnie dla osób nie lubiących zajęć z wykorzystaniem trudnych układów choreograficznych. Często wykorzystywany jest sprzęt np. hantle, stepy, inne ciężary, gumy, przez co trening jest urozmaicony. Regularne uczęszczanie daje szybkie efekty.

„Zdrowy kręgosłup” to zajęcia prozdrowotne polecane każdemu, bez względu na wiek czy poziom aktywności fizycznej.
To proste ćwiczenia, które przede wszystkim pomogą w zmniejszeniu nacisku na kręgi, zredukują ból pleców i karku, poprawią samopoczucie. Polecane są szczególnie dla osób które prowadzą siedzący lub stojący tryb pracy. Ponadto odpowiednio dobrane wzmocnią mięśnie pośladków, brzucha i pleców. program tych zajęć zawiera ćwiczenia rozluźniające, mobilizujące, wzmacniające, równoważne i rozciągające poszczególne grupy mięśniowe, obejmuje także część relaksacyjną.
Troska o zdrowy i mocny kręgosłup powinna być dla Ciebie priorytetem!

Jacuzzi jest prawdziwym zbawieniem dla zdrowia. Nie tylko poprawia stan ducha, ale i ciała.

Jacuzzi to nazwisko włoskich imigrantów, którzy w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku produkowali w USA pierwsze wanny do hydromasażu. Stały się one tak popularne, że wszelkie urządzenia tego typu zaczęto nazywać jacuzzi. Oczywiście ożywczą moc kąpieli znali już starożytni, ale relaks w bąbelkach, taki, jaki oferują ośrodki SPA, czy pływalnie, to już wynalazek przedsiębiorczych Włochów.

Sauna znana jest człowiekowi od tysięcy lat. Stosowali ją między innymi starożytni Grecy i Rzymianie oraz wiele kultur wschodu. Dziś kojarzy się ona najczęściej z krajami Skandynawskimi, gdzie z gorącej sauny wychodzi się prosto w śnieg.

Sauna jest niewielkim odizolowanym pomieszczeniem, w którym temperatura sięga 80-120 stopni Celcjusza, a powietrze w niej znajdujące się ma niską wilgotność. Wnętrze sauny wykonane jest z drewna abachi, charakteryzującego się dużą odpornością na wysoką temperaturę. Sercem sauny jest piec elektryczny, który wytwarza odpowiednią temperaturę. Do akumulacji ciepła używa się specjalnych kamieni, które nagrzewając się, dłużej utrzymują określone parametry wewnątrz pomieszczenia.

Sauna leczy:

Wielu lekarzy zaleca korzystanie z sauny w terapii nadciśnienia tętniczego. Udowodniono także, że wysoka temperatura i rozgrzewanie ciała są skutecznym sposobem wspomagania leczenia wielu innych schorzeń. Są wśród nich dolegliwości układu kostno – mięśniowego, sercowego czy oddechowego. 

Sauna polecana jest w przebiegu chorób takich jak:

  • Układ sercowo naczyniowy: nadciśnienie tętnicze, niedrożność tętnic obwodowych
  • Układ oddechowy: nieżyty górnych dróg oddechowych, zapalenie zatok, astma
  • Układ kostny: zapalenia stawów, kontuzje, urazy stawów, mięśni, kości
  • Układ rozrodczy: zaburzenia menstruacyjne
  • Układ nerwowy: wspomagająco w nerwicach

Przeciwwskazania:

Istnieje też kilka przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z sauny. Osoby ze zmianami miażdżycowymi, niewydolnością krążenia, nerek, wątroby, grzybicą, gruźlicą, schorzeniami o charakterze reumatoidalnym oraz chorobami oczu (jaskra, daltonizm) powinny unikać nadmiernego ogrzewania ciała. 

Foto-stronaWWW-9
Foto-stronaWWW-8

Cennik

Siłownia

NazwaCENA
Bilet jednorazowy17 zł
Karnet miesięczny /30 dniowy – imienny/115 zł
Karnet 12 wejść / ważny 60 dni – imienny /105 zł
Karnet miesięczny /30 dniowy – imienny/
obowiązujący w godzinach 8:00 – 15:00
65 zł
Karnet 12 wejść / ważny 60 dni /
obowiązujący w godzinach 8:00 – 15:00
60 zł
Karnet całodniowy /ważny 90 dni – imienny/270 zł
Karnet fitness 4 + siłownia 4 /30 dniowy – imienny/80 zł

Fitness

Rodzaj usługiCena
Bilet jednorazowy17 zł
Karnet 10 wejść /imienny/105 zł
Karnet miesięczny /30 dniowy – imienny/155 zł

Rollen

Ilość osóbCena/Czas
Wstęp jednorazowy – 60 minut18 zł / 30 min
Karnet 10 wejść / 60 minut – ważny 90 dni140 zł

Sauna

Ilość osóbCena/Czas/Osób
jedna osoba pojedynczo30 zł/60 minut
od 2 osób18 zł/60 minut

Jacuzzi

Ilość osóbCena/Czas
118 zł / 30 min