Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Siłownia POSiR
Przemyśl, ul. Mickiewicza 30

tel: 16 678 57 58 wew. 34

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 22:00
Sobota: 8:00 – 21:00
Niedziela: Nieczynne

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji oferuje Państwu profesjonalny sprzęt do ćwiczeń. Nasza siłownia jest przeznaczona zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Duża ilość zgromadzonego sprzętu siłowego oraz sprzętu cardio pozwala na przeprowadzenie zróżnicowanego treningu:

  • redukującego tkankę tłuszczową
  • budującego tkankę mięśniową
  • kształtującego rzeźbę i masę
  • zwiększającego wydolność organizmu

Nie zwlekaj dłużej, nie trać czasu na nudę! Zacznij ćwiczyć już dziś! 

Sala cardio przeznaczona jest dla każdego: dla sportowców i amatorów, dla początkujących i ćwiczących regularnie, dla tych, którzy chcą tylko szybko i dokładnie zmierzyć swoje tętno, a także do celów rehabilitacji. Trening wykonywany jest na profesjonalnych urządzeniach (rowerach, bieżniach, stepperach i eliptyzerach), które pozwalają monitorować na bieżąco pracę serca podczas wysiłku i tym samym zapobiegać niepotrzebnym przeciążeniom organizmu. Kontrola tętna oraz prawidłowo dobrany zestaw ćwiczeń, w odpowiednim zakresie, pozwalają bezpiecznie i skutecznie realizować program ćwiczeń każdemu bez względu na wiek czy aktualną wydolność fizyczną przy jednoczesnym efektywnym spalaniu tkanki tłuszczowej.

Zapraszamy na zajęcia, które zmienią twoją sylwetkę, poprawią samopoczucie, podwyższą twoją samoocenę zapewniając tym samym komfort psychiczny. Wpłyną pozytywnie na twoje zdrowie dodadzą pewności siebie. Jednocześnie co najważniejsze dostarczą relaksu i będą miłą odskocznią od problemów dnia codziennego. 

Cennik

Siłownia

NazwaCENA
Bilet jednorazowy10 zł
Karnet 12 wejść / ważny 60 dni /85 zł
Karnet 12 wejść / ważny 60 dni /
obowiązujący w godzinach 8:00 – 15:00
45 zł
Karnet miesięczny /30 dniowy – imienny/90 zł
Karnet miesięczny /30 dniowy – imienny/ obowiązujący w godzinach 8:00 – 15:0050 zł