POSiR
Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji
  1. START
  2. OBIEKTY / USŁUGI▾
  3. SPORT▾
  4. PRZETARGI
  5. KONTAKT

Zakończenie rozgrywek

W dniu 9 marca 2019 r. o godz. 19.00 w hali POSiR odbyło się zakończenie rozgrywek Przemyskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej bezpośrednio po rozegraniu ostatniej kolejki sezonu 2018/2019.
W rozgrywkach wzięło udział 13 zespołów a klasyfikacja końcowa ułożyła się następująco:

I miejsceIPA SG
II miejsceEUROBUS
III miejsceFIBRIS
IV miejsceMOTO FAN
V miejsceNIEDŹWIADKI
VI miejsceAM-TRANS
VII miejscCENTRUM NOVA
VIII miejsceELEKTROMONTAŻ
IXmiejsceESTELAR
X miejsceSANSET
XI miejsceALMAR-BUS
XII miejsceAUTO MAX/5 BSP
XIII miejsceSTUDIO M

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy a pierwsza trójka dodatkowo Puchary.

Ponadto wyróżniono:
Dariusza Kędziora – Króla strzelców ligi (AM-TRANS)
Jakuba Zioło – najlepszego bramkarza ligi (IPA SG)

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję rozgrywek.


Wstępny terminarz rozgrywek w marcu 2019

datadzieńw godz. od – doil. Meczy
01.03.2019piątekod 20.10 – do 22.103 mecze
03.03.2019niedzielaod 16.30 – zaległe mecze 
09.03.2019sobotaod 15.00 – do 19.006 meczy
09.03.2019sobotaod 19.00 – zakończenie rozgrywek

Terminy rozgrywek mogą ulec zmianie.



Ustalenia w sprawie rozgrywek w sezonie 2018/2019

W bieżącym sezonie wszystkie zespoły grają w jednej wspólnej lidze. 
Liga podzielona zostaje na dwa etapy rozgrywek:
I – etap
Wszystkie zespoły rozgrywają mecze każdy z każdym – jedna runda
II etap
Podział na dwie grupy:
I grupa – zespoły, które zajęły miejsce 1-7 po pierwszym etapie
II grupa – pozostałe zespoły
W grupach rozgrywane będą mecze każdy z każdym (jedna runda) z zaliczeniem wszystkich meczy z I etapu.
Klasyfikacja końcowa:
Zespoły z I grupy grają o Mistrzostwo Ligi w sezonie 2018/2019, a
zespoły z II grupy grają o ewentualne utrzymanie się w I lidze w następnym sezonie o ile będzie podział na I i II ligę.

Zmiany w Regulaminie rozgrywek
W związku z zawirowaniami odnośnie zgłaszania zespołów do rozgrywek i finalizowania procedur rejestracji do rozgrywek ustalono nowe zaktualizowane zapisy w Regulaminie Rozgrywek celem usystematyzowania prowadzenia rywalizacji w nowym sezonie.
Główne założenia, które będą ujęte w Regulaminie rozgrywek:
– Organizator Rozgrywek zorganizuje spotkanie organizacyjne przed sezonem najpóźniej do 15 września danego roku.
– W przypadku zgłoszenia do rozgrywek do 10 zespołów – jedna liga – mecz i rewanż
– W przypadku zgłoszenia do rozgrywek 11-14 zespołów – jedna liga – system rozgrywek jak w bieżącym sezonie
– W przypadku zgłoszenia 15 i więcej zespołów – dwie ligi – I liga 10 zespołów, II liga pozostałe zespoły

W tym sezonie dopuszcza się dogłoszenie zawodników do danej drużyny najpóźniej do dnia 20.XII. 2018 r. tylko tych, którzy w bieżącym sezonie nie byli zgłoszeni do rozgrywek w zespołach biorących udział w lidze.



Spotkanie w sprawie rozgrywek

W dniu 27.11.2018 r.  o godz. 19.00 w siedzibie POSiR odbędzie się spotkanie w sprawie rozgrywek PLHPN.
Głównymi tematami będą szczegóły dotyczące systemu rozgrywek oraz zmian w Regulaminie Rozgrywek w związku ze zmianami w systemie rozgrywek.
Zapraszamy wszystkich Kierowników drużyn zgłoszonych do rozgrywek do czynnego udziału w spotkaniu ze względu na problematykę dotyczącą wszystkich zespołów.



RUSZA LIGA

Zgodnie z zapowiedziami w dniu 23 listopada br. rusza Przemyska Liga Halowej Piłki Nożnej.

W piątek rozegrane zostaną następujące mecze:

godz. 20.10 – EUROBUS – CENTRUM NOWA
godz. 20.50 – FIBRIS – MOTO FAN
godz. 21.30 – AM-TRANS – NIEDŹWIADKI

Kolejnymi planowanymi terminami ligi będą:
30.11.2018  (piątek) od 20.10
02.12.2018 (niedziela) od godz. 16.00
oraz
28.12.2018
29.12.2018
30.12.2018
Szczegóły (pary i godz. meczy) ukażą się wkrótce.

Jednocześnie uprasza się zespoły, które jeszcze nie dopełniły formalności rejestracyjnych o uzupełnienie zaległości.



Zebranie organizacyjne PLHPN


Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, iż w dniu 30.10.2018 r. (wtorek) o godz. 19.00 w Sali Kolumnowej POSiR w Przemyślu, ul. Mickiewicza 30 odbędzie się spotkanie organizacyjne z Kierownikami zespołów zgłoszonych do Przemyskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej.

Wszystkich zainteresowanych gorąco zapraszamy.



Startuje Przemyska Liga Halowej Piłki Nożnej


Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji ogłasza zapisy do „PRZEMYSKIEJ LIGI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ”.

W celu zapisania drużyny do rozgrywek należy:
1. Zebrać do 20 osób chcących uczestniczyć w danej drużynie w PLHPN
2. Zapoznać się z Regulaminem Rozgrywek PLHPN, który jest udostępniony na stronie rozgrywek: https://posir.pl/posir/przemyska-liga-halowej-pilki-noznej/
3. Wypełnić komputerowo druk zgłoszenia, który należy przesłać e-mailem na adres: sekretariat@posir.pl a następnie wydrukować, podpisać przez każdego zgłoszonego zawodnika i dostarczyć do sekretariatu POSiR.
4. Każdy zawodnik musi również wydrukować, zapoznać się z treścią, podpisać osobiście i dołączyć do zgłoszenia drużyny oświadczenie RODO dotyczące zbierania, przetwarzania i udostępniania danych osobowych danej osoby.
5. Wpłacić wpisowe do rozgrywek. Wysokość wpisowego zostanie ustalona i podana po zebraniu zgłoszeń.

Wpłaty należy dokonać na następujące konto bankowe:
Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Mickiewicza 30
37-700 Przemyśl
GETIN Noble Bank SA O/Przemyśl
12 1560 0013 2651 7089 0000 0001

6. Termin zgłoszeń (ustalony na zebraniu organizacyjnym) – do 15.11.2018 r. włącznie (dokumenty złożone w sekretariacie POSiR).

TABELE ROZGRYWEK II ETAPU

MiejsceDrużynail. m.punktyzrpbramkibilans
Gr. A – mistrzowska
1IPA SG1846151267:2641
2EUROBUS1845143189:3752
3FIBRIS1835112453:3914
4MOTO FAN182668467:4621
5NIEDŹWIADKI182682861:547
6AM-TRANS182372962:557
7CENTRUM NOVA1817611149:84-35
Gr. B – o utrzymanie
8ELEKTROMONTAŻ172581848:426
9ESTELAR172264755:532
10SANSET172271949:65-16
11ALMAR-BUS171853946:55-9
12AUTO MAX/5 BSP1717521047:66-19
13STUDIO M172101624:95-71

TABELA ROZGRYWEK PO I ETAPIE

MiejsceDrużynail. m.punktyzrpbramkibilans
1EUROBUS1232102059:2138
2IPA SG122891244:2024
3FIBRIS122581337:2413
4AM-TRANS122062445:2817
5CENTRUM NOVA121961540:45-5
6NIEDŹWIADKI121961540:2812
7MOTO FAN121745335:278
8ELEKTROMONTAŻ121651629:30-1
9ESTELAR121543536:360
10ALMAR-BUS121132731:36-5
11AUTO MAX/5 BSP121132732:51-19
12SANSET121031831:51-20
13STUDIO M12-1001214:76-62

Klasyfikacja strzelców ligi

32 bramek:
Kędzior Dariusz
25 bramek:
Panek Artur
23 bramek:
Błaszczyk Mariusz
22 bramek:
Chajdaś Mateusz
18 bramek:
Czub Łukasz
Jaroch Waldemar
Piejko Grzegorz
17 bramek:
Gawłowski Krzysztof
Rudnicki Łukasz
15 bramek:
Kuta Adam
13 bramek:
Cwynar Jacek
Niemiec Krzysztof
Pisarski Tomasz
11 bramek:
Janas Dominik
Kijanka Paweł
Pilch Piotr
10 bramek:

Balicki Paweł
9 bramek:
Furman Karol
Gierczak Grzegorz
Gosa Arkadiusz
Szymański Tomasz
Wiśniowski Waldemar
8 bramek:
Amarowicz Wojciech
Broda Marcin
Delikat Paweł
Droń Arkadiusz
Majcher Łukasz
Orłoś Łukasz
Pilch Michał
Romanowicz Mariusz
Rozputyński Grzegorz
7 bramek:
Hajduk Grzegorz
Kościelny Piotr
Lewandowski Dariusz
Lewicki Radosław
Zając Łukasz
Zyga Mateusz



Terminarz  ligi – I etap

  1 Kolejka
EUROBUS7:1CENTRUM NOWA23.11.18 g.20.10
Błaszczyk M. -2; Gorczyca R. – 2; Gawłowski K. – 1; Gierczak G. – 1; Rudnicki Ł. – 1; Gosa A. – 1
FIBRIS4:1MOTO FAN23.11.18 g.20.50
Hajduk G. – 2; Bąk Ł. – 1; Pudysz Zb. – 1; Piejko G. – 1
AM-TRANS3:2NIEDŹWIADKI23.11.18 g.21.30
Furman K. – 3; Frankiewicz K. – 1; Zieliński Ł. – 1
STUDIO M
1:3ALMAR-BUS30.11.18 g.20.10
Ryznar K. – 1, Czuryk R. – 1, Szymański T. – 1, Woźniak j. – 1
ESTELAR
5:
4AUTO MAX/5 BSP
30.11.18 g.20.50
 Panek A. – 2, Kościelny P. – 1, Łazor M. – 8, Rozputyński G. – 1, Bąk M. – 2, Balicki P. – 1, Dudek M. – 1
IPA SG
4:1ELEKTROMONTAŻ
30.11.18 g.21.30
Cwynar J. – 2, Jaroch W. – 2, Berezowski P. – 1
2 Kolejka
SANSET
2:8ESTELAR02.12.18 g.16.00
Łazor M. – 3, Rozputyński G. – 3, Panek A. – 2, Zając Ł. – 2
MOTO FAN2:1ELEKTROMONTAŻ02.12.18. g.16.40
Grodecki P. – 1, Majcher Ł. – 1, Lewandowski D. – 1
FIBRIS1:0AM-TRANS02.12.18 g.17.20
Gudzelak T. – 1
NIEDŹWIADKI3:2AUTO MAX/5 BSP
02.12.18 g. 18.00
Chajdaś M. – 1, Frankiewicz K. – 1, Paczkowski P. – 1, Bąk M. – 1, Lewicki R. – 1
EUROBUS
8:
1 STUDIO M
02.12.18 g. 18.40
 Gawłowski K. – 2, Gwóźdź M. – 2, Franków M. – 1, Gierczak G. – 1, Harłacz J. – 1, Harłacz T. – 1, Marmura P. – 1
CENTRUM NOVA
3:10IPA SG02.12.18 g. 19.20
 Cwynar J. – 5, Jaroch W. – 3, Czub Ł. – 2, Gosa A. – 2, Kijanka P. – 1
3 Kolejka
ELEKTROMONTAŻ1:1ESTELAR28.12.18 g. 18.00
Kurasz W. – 1, Rozputyński G. – 1
AUTO MAX/5 BSP
5:3STUDIO M
28.12.18 g. 18.40
Bąk M. – 2, Lewicki R. – 2, Grochowski M. – 1, Choma W. – 1, Marmura P. – 1, Ryznar K. – 1
ALMAR-BUS1:5AM-TRANS28.12.18 g. 19.20
Czuryk R. – 1, Domina P. – 1, Furman K. – 1, Kędzior D. – 2, Krucan B. – 1
NIEDŹWIADKI3:1FIBRIS28.12.18 g. 20.00
Chajdaś M. – 1, Kuta A. – 1, Zieliński Ł. – 1, Załoga P. – 1
MOTO FAN
2:5EUROBUS28.12.18 g. 20.40
 Janas D. – 1, Majcher Ł. – 1, Gawłowski K. 2, Błaszczyk M. – 1, Harłacz T. – 1, Rudnicki Ł. – 1
CENTRUM NOVA
1:
2SANSET
28.12.18 g. 21.20
Danielak A. – 1, Chajdak P. – 1, Niemiec K. 1
4 Kolejka
ESTELAR1:3NIEDŹWIADKI 29.12.18 g. 9.00
Rozputyński G. – 1, Chajdaś M. – 1, Szpunar K. – 1, Zieliński Ł. – 1
AM-TRANS8:2CENTRUM NOVA
29.12.18 g. 9.40
Kędzior – D. – 5, Gierczak J. – 1, Dudek A. – 1, Dudek E. – 1, Broda M. – 1, Gosa A. – 1
STUDIO M
1:8MOTO FAN
29.12.18 g. 10.20
Makarowski P. – 1, Wiśniowski W. – 3, Majcher Ł. 3, Janas D. – 1, Piejko K. – 1
FIBRIS
4:3SANSET
29.12.18 g. 11.00
Gudzelak T. – 2, Kucab Ł. – 1, Pudysz Z. – 1, Machunik Ł. – 1, Niemiec K. – 1, Radymski K. – 1
IPA SG
3:2ALMAR-BUS29.12.18 g. 11.40
 Jaroch W. – 2, Cwynar J. – 1, Amarowicz W. – 1, Pilch M. -1
ELEKTROMONTAŻ
3:
5AUTO MAX/5 BSP
29.12.18 g. 12.20
Delikat P. – 2, Leja H. – 1, Dziura R. – 2, Dudek M. – 1, Lewicki R. – 1, Pilch P. – 1
5 Kolejka
NIEDŹWIADKI
0:3IPA SG 30.12.18 g. 9.00
Czub Ł. – 3
ALMAR-BUS 2:4ELEKTROMONTAŻ
30.12.18 g. 9.40
Woźniak J. – 2, Pisarski T. – 3, Malcher S. – 1
MOTO FAN
2:3ESTELAR30.12.18 g. 10.20
Janas D. – 1, Romanowicz M. – 1, Łazor M. – 1, Panek A. – 1, Rozputyński G. – 1
CENTRUM NOVA
8:2STUDIO M30.12.18 g. 11.00
Broda M. – 3, Kijanka P. – 3, Szczepaniec S. – 1, Stelmach P. – 1, Marmura P. – 1, Ryznar K. – 1
SANSET1:4AM-TRANS30.12.18 g. 11.40
 Rybienik R. – 1, Krucan B. – 2, Dudek A. – 1, Kędzior D. – 1
EUROBUS
2:
0FIBRIS
30.12.18 g. 12.20
Błaszczyk M. – 1, Rudnicki Ł. – 1
6 Kolejka
AM-TRANS0:3EUROBUS04.01.19 g. 20.10
Błaszczyk M. – 2, Harłacz T. – 1
STUDIO M
3:4SANSET04.01.19 g. 20.50
Makarowski P. – 1, Marmura P. – 1, Ryznar K. – 1, Błażkowski T. – 1, Niemiec K. – 1, Widaj K. – 1, Zając Ł. – 1
ESTELAR3:4CENTRUM NOVAprzełożony na 08.02.19 g. 19.00
Panek A. – 2, Śmigielski R. – 1, Gosa A. – 1, Kijanka P. – 3
IPA SG
0:5MOTO FAN
05.01.19 g. 13.00
Grodecki P. – 1, Kuźniar D. – 1, Piejko G. – 1, Romanowicz M. – 1, Wiśniowski W. – 1
ELEKTROMONTAŻ3:1NIEDŹWIADKI05.01.19 g. 13.40
 Delikat P. – 1, Lewandowski D. – 1, Pisarski T. – 1, Chajdaś M. – 1
AUTO MAX/5 BSP
0:
6ALMAR-BUS
05.01.19 g. 14.20
Orłoś T. – 1, Amarowicz W. – 1, Czuryk R. – 1, Sajdak T. – 1, Szymański T. – 1, Woźniak J. – 1
7 Kolejka
IPA SG3:0STUDIO M06.01.19 g. 9.00
walkower
ELEKTROMONTAŻ2:1AM-TRANS06.01.19 g. 9.40
Berezowski P. – 1, Pisarski T. – 1, Kędzior D. – 1
FIBRIS2:4AUTO MAX/5 BSP06.01.19 g. 10.20
Bąk Ł. – 1, Mirek B. – 1, Dudek M. – 1, Lewicki R. – 1, Pilch P. – 2
ALMAR-BUS1:3EUROBUS06.01.19 g. 11.00
Pilch M. – 1, Gierczak G. – 1, Kilian R. – 1, Rudnicki Ł. – 1
NIEDŹWIADKI4:0SANSET06.01.19 g. 11.40
 Chajdaś M. – 3, Szpunar K. – 1
 MOTO FAN1:
1 CENTRUM NOVA06.01.19 g. 12.20
Kuźniar D. – 1, Danielak A. – 1
8 Kolejka
CENTRUM NOVA6:2NIEDŹWIADKI11.01.19 g. 20.10
Gosa A, – 3, Broda M. – 1, Danielak A. – 1, Droń A. – 1, Frankiewicz K. – 1, Kuta A. – 1
SANSET2:6ALMAR-BUS11.01.19 g. 20.50
Niemiec K. – 1, Stadnik P. – 1, Bawoł P. – 2, Szymański T. – 2, Amarowicz W. – 1, Pilch M. – 1
EUROBUS4:4AUTO MAX/5 BSP11.01.19 g. 21.30
Błaszczyk M. – 1, Gierczak G. – 1, Gorczyca R. – 1, Rudnicki Ł. – 1, Balicki P. – 1, Lewicki R. – 1, Pilch P. – 2
AUTO MAX1:5IPA SG12.01.19 g. 14.00
Lewicki R. – 1, Czub Ł. – 2, Konowalik W. – 1, Pawłoś A. – 1, Stypka B. – 1
ESTELAR2:2ALMAR-BUS12.01.19 g. 14.40
Rozputyński G. – 1, Slisz A. – 1, Pilch M. – 1, Szymański T. – 1
STUDIO M0:11NIEDŹWIADKI12.01.19 g. 15.20
Chajdaś M. – 5, Kuta A. – 4, Świrk N. – 1, Zieliński Ł. – 1
9 Kolejka
AM-TRANS4:4MOTO FAN12.01.19 g. 16.00
Furman K. – 2, Domina P. – 1, Kędzior D. – 1, Kuźniar D. – 2, Majcher Ł. – 1, Romanowicz M. – 1
CENTRUM NOVA4:7FIBRIS12.01.19 g. 16.40
 Broda M. – 1, Danielak A. – 1, Kijanka P. – 1, Stelmach P. – 1, Orłoś Ł. – 3, Hajduk G. – 1, Kucab Ł. – 1, Pudysz Z. – 1, Wojtowicz M. – 1
 SANSET2:
6 EUROBUS12.01.19 g. 17.20
Radymski K. – 1, Siara M. – 1, Gierczak G. – 3, Błaszczyk M. – 1, Kilian R. – 1, Rudnicki Ł. – 1
MOTO FAN3:1ALMAR-BUS13.01.19 g. 9.00
Grodecki P. – 1, Janas D. – 1, Piejko G. – 1, Szymański T. – 1
CENTRUM NOVA3:1AUTO MAX/5 BSP13.01.19 g. 9.40
Broda M. – 1, Kijanka P. – 1, Droń D. – 1, Pilch P. – 1
ELEKTROMONTAŻ4:2SANSETprzełożony na 09.02.19 g. 09.00
Lewandowski D. – 2, Pisarski T. – 2, Kuźniarski B. – 1, Niemiec K. – 1
10 Kolejka
EUROBUS2:2IPA SG13.01.19 g. 10.20
Błaszczyk M. – 2, Cwynar J. – 1, Magda M. – 1
FIBRIS2:1ESTELAR04.01.19 g. 21.30
Gudzelak T. – 1, Orłoś Ł. – 1, Panek M. – 1
 AM-TRANS9:
2 STUDIO M13.01.19 g. 11.00
Kędzior D. – 4, Dudek E. – 2, Gierczak J. – 1, Dudek A. – 1, Furman K. – 1, Wagiła A. – 1, Makarowski P. – 1
SANSET3:3MOTO FAN27.01.19 g. 15.00
Błażkowski T. – 1, Niemiec K. – 1, Zając Ł. – 1, Piejko G. – 2, Walankiewicz M. – 1
EUROBUS6:4NIEDŹWIADKI27.01.19 g. 15.40
Błaszczyk M. – 3, Gawłowski K. – 2, Rudnicki Ł. – 1, Chajdaś M. – 3, Kuta A. – 1
ALMAR-BUS3:3FIBRISprzełożony na 29.01.19 g. 20.00
Szymański T. – 2, Amarowicz W. – 1, Hajduk G. – 2, Orłoś Ł. – 1
11 Kolejka
AUTO MAX/5 BSP2:5AM-TRANSprzełożony na 09.02.19 g. 09.40
 Balicki P. – 1, Pilch P. – 1, Dudek E. – 1, Kędzior D. – 4
ESTELAR
1:
3IPA SG
27.01.19 g. 17.00
Panek A. – 1, Cwynar J. – 2, Jaroch W. – 1
STUDIO M0:6ELEKTROMONTAŻ27.01.19 g. 16.20
 Delikat P. – 1, Kurasz W. – 1, Lewandowski D. – 1, Pisarski T. – 1, Zyga M. – 2
AM-TRANS1:
3IPA SG01.02.19 g. 20.10
 Krucan B. – 1, Borycki T. – 1, Stawiarski M. – 2
 FIBRIS
3:
2ELEKTROMONTAŻ
01.02.19 g. 20.50
 Pudysz W. – 1, Pudysz Z. – 2, Zyga M. – 2
STUDIO M
1:
4ESTELAR
przełożony na 09.02.19 g. 10.20
Żuk W. – 1, – Kościelny P. – 2, Panek A. – 1, Śmigielski R. – 1
12 Kolejka
AUTO MAX
1:9SANSET02.02.19 g. 16.00
Balicki P. – 1, Błażkowski T. – 1, Niemiec K. – 2, Radymski K. – 1, Rybienik R. – 1, Widaj K. – 2, Wołoszyn K. – 2
ALMAR-BUS2:4CENTRUM NOVA02.02.19 g. 16.40
Czuryk R. – 1, Pilch M. – 1, Willma M. – 1, Gosa A. – 1, Droń A. – 2
ELEKTROMONTAŻ2:6EUROBUS02.02.19 g. 17.20
Delikat P. – 1, Lewandowski D. – 1, Gawłowski K. – 3, Gierczak G. – 1, Rudnicki Ł. – 2
ESTELAR5:5AM-TRANSprzełożony na 15.02.19 g. 20.10
Błaszczyk M. – 2, Franków M. – 1, Gierczak G. – 1, Harłacz J. – 1, Rudnicki Ł. – 2, Głowacz M. – 1, Panek A. – 1
IPA SG
1:3FIBRISprzełożony na 08.02.19 g. 19.40
 Jaroch W. – 1, Hajduk G. – 1, Załoga P. – 2
NIEDŹWIADKI
1:
1MOTO FAN
przełożony na 15.02.19 g. 20.50
Chajdaś M. – 1, Rusin M. – 1
13 Kolejka
FIBRIS7:0STUDIO M10.02.19 g. 15.00
Orłoś Ł. – 2, Pudysz W. – 3, Pudysz Z. – 1, Wywrot J. – 1
EUROBUS7:2ESTELAR10.02.19 g. 15.40
Błaszczyk M. – 2, Franków M. – 1, Gierczak G. – 1, Harłacz J. – 1, Rudnicki Ł. – 2, Głowacz M. – 1, Panek A. – 1
SANSET1:7IPA SG10.02.19 g. 16.20
Niemiec K. – 1, Czub Ł. – 6, Magda M. – 1
CENTRUM NOVA3:0ELEKTROMONTAŻ10.02.19 g. 17.00
Danielak A. – 1, Kijanka P. – 1, Droń A. – 1
MOTO FAN3:3AUTO MAX10.02.19 g. 17.40
 Majcher Ł. – 1, Piejko G. – 1, Wiśniowski W. – 1, Balicki P. – 1, Barszczak G. – 1, Pilch P. – 1
 ALMAR-BUS2:
6NIEDŹWIADKI
10.02.19 g.18.20
Amarowicz W. – 1, Pilch M. – 1, Chajdaś M. – 2, Kuta A. – 2, Szczęsny P. – 1, Szpunar K. – 1

Terminarz ligi – II etap

14 Kolejka
FIBRIS3:2NIEDŹWIADKI16.02.19 g. 09.00
Bąk Ł. – 1, Hajduk G. – 1, Załoga P. -1, Chajdaś M. – 1, Szpunar K. – 1
EUROBUS5:5MOTO FAN16.02.19 g. 09.40
Błaszczyk M. – 1, Gawłowski K. – 3, Harłacz T. – 1, Janas D. – 2, Piejko G. – 2, Rusin M. – 1
ELEKTROMONTAŻ2:5ESTELAR16.02.19 g. 10.20
Zyga M. – 2, Panek A. – 4, Slisz A. – 1
AM-TRANS8:4CENTRUM NOVA16.02.19 g. 11.00
Gierczak J. – 1, Kędzior D. – 6, Furman K. – 1, Groda M. – 1, Danielak A. – 1, Kijanka P. – 1, Droń A. 1
SANSET1:6ALMAR-BUS16.02.19 g. 11.40
Machunik Ł. – 1, Amarowicz W. – 1, Bawoł P. – 1, Czuryk R. -1, Pilch M. – 2, Sajdak T. – 1
STUDIO M3:2AUTO MAX16.02.19 g. 12.20
Makarowski M. – 1, Ryznar K. – 1, Żuk W. – 1, Balicki P. – 1, Pilch P. – 1
15 Kolejka
IPA SG3:2MOTO FAN17.02.19 g. 9.00
Czub Ł. – 1, Jaroch W. – 2, Janas D. – 1, Piejko G. – 1
CENTRUM NOVA1:8NIEDŹWIADKI17.02.19 g. 9.40
Droń A. – 1, Chajdaś M. – 2, Galanty B. – 1, Kuta A. – 3, Paczkowski P. – 1, Świrk N. – 1
ELEKTROMONTAŻ4:0STUDIO M17.02.19 g. 10.20
Kurasz W. – 1, Pisarski T. – 2, Zyga M. – 1
ESTELAR5:6SANSET17.02.19 g. 11.00
Panek A. – 5, Machunik Ł. – 3, Siara M. – 1, Wołoszyn K. – 1, Zając Ł. – 1
ALMAR-BUS3:6AUTO MAX17.02.19 g. 11.40
Amarowicz W. – 2, Sajdak M. – 1, Balicki P. – 1, Dziura R. – 2, Grochowski M. – 1, Pilch P. – 1, Soski J. – 1
FIBRIS2:3EUROBUS08.03.2019 g. 20.10
Bąk Ł. – 2, Gawłowski K. – 1, Kilian R. – 1, Rudnicki Ł. – 1
16 Kolejka
FIBRIS4:1AM-TRANS22.02.19 g. 20.10
Bąk Ł. – 1, Orłoś Ł. – 1, Załoga P. – 2, Misiewicz G. – 1
IPA SG3:0CENTRUM NOVA22.02.19 g. 20.50
Walkower
EUROBUS 9:1NIEDŹWIADKI 22.02.19 g. 21.30
Błaszczyk M. – 2, Franków M. – 3, Gawłowski K. – 1, Gorczyca R. – 1, Rudnicki Ł. – 2, Galanty B. – 1
17 Kolejka
CENTRUM NOVA0:3FIBRIS23.02.19 g. 16.00
Walkower
ALMAR-BUS1:10ELEKTROMONTAŻ23.02.19 g. 16.40
Czuryk R. – 1, Butra K. – 2, Ciciński M. – 1, Delikat P. – 3, Kurasz W. – 1, Pisarski T. – 3
NIEDŹWIADKI1:6IPA SG23.02.19 g. 17.20
Kuta A. – 1, Cwynar J. – 1, Jaroch W. – 3, Pawłoś M. – 1, Stawiarski M. – 1
MOTO FAN5:2AM-TRANS23.02.19 g. 18.00
Janas D. – 3, Piejko G. – 1, Romanowicz M. – 1, Kędzior D. – 2
ESTELAR5:3STUDIO M23.02.19 g. 18.40
Kościelny P. – 2, Panek A. – 2, Slisz A. – 1, Makarowski M. – 1, Marmura P. – 1, Żuk W. – 1
AUTO MAX0:3SANSET23.02.19 g. 19.20
Walkower
18 Kolejka
ESTELAR1:1ALMAR-BUS24.02.19 g. 16.00
Kościelny P. – 1, Bawoł P. – 1
ELEKTROMONTAŻ3:2AUTO MAX24.02.19 g. 16.40
Malcher S. – 1, Kurasz W. – 1, Lewandowski D. – 1, Balicki P. – 1, Janas R. – 1
EUROBUS2:3IPA SG24.02.19 g. 17.20
Gawłowski K. – 1, Rudnicki Ł. – 1, Czub Ł. – 2, Jaroch W. – 1
NIEDŹWIADKI5:3AM-TRANS24.02.19 g. 18.00
Chajdaś M. – 1, Jaroch D. – 1, Kuta A. – 2, Paczkowski P. – 1, Kędzior D. – 3
MOTO FAN12:1CENTRUM NOVA24.02.19 g. 18.40
Piejko G. – 6, Romanowicz M. – 3, Wiśniowski W. – 3, Willma M. – 1
STUDIO M3:4SANSET24.02.19 g. 19.20
Choma W. – 1, Makarowski M. – 2, Niemiec K. – 2, Wołoszyn K. – 1, Zając Ł. – 1
19 Kolejka
MOTO FAN4:4NIEDŹWIADKI01.03.19 g. 20.10
Janas D. – 1, Majcher Ł. – 1, Piejko G. – 2, Frankiewicz K. – 1, Galanty B. – 2, Wójcik S. – 1
EUROBUS6:2AM-TRANS01.03.19 g. 20.50
Błaszczy M. – 2, Gawłowski K. – 1, Harłacz T. – 1, Kilian R. – 1, Rudnicki Ł. – 1, Furman K. – 1, Kędzior D. – 1
IPA SG5:0FIBRIS01.03.19 g. 21.30
Cwynar J. – 1, Czub Ł. – 2, Jaroch W. – 2
20 Kolejka
ALMAR-BUS4:1STUDIO M09.03.19 g. 15.00
Korab M. – 1, Szymański T. – 1, Siwik K. – 2, Żuk W. – 1
AUTO MAX5:3ESTELAR09.03.19 g. 15.40
Balicki P. – 2, Dziura R. – 1, Janas R. – 1, Pilch P. – 1, Panek A. – 1, Slisz A. – 1, Śmigielski R. – 1
SANSET4:0ELEKTROMONTAŻ09.03.19 g. 16.20
Błażkowski T. -1, Kuźniarski B. – 1, Niemiec K. – 1, Zając Ł. – 1
FIBRIS4:4MOTO FAN09.03.19 g. 17.00
Kucab Ł. – 1, Pudysz W. – 3, Romanowicz M. – 1, Rusin M. – 2, Wiśniowski W. – 1
AM-TRAMS1:3IPA SG09.03.19 g. 17.40
Zielenkiewicz D. – 1, Jaroch W. – 1, Stawiarski M. – 2
CENTRUM NOVA3:5EUROBUS09.03.19 g. 18.20
Czernicki K. – 2, Droń A. – 1, Błaszczyk M. – 3, Gorczyca R. – 1, Rudnicki Ł. – 1
Planowane zakończenie rozgrywek – 09.03.2019 godz. 19.00