POSiR
Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji
XVII Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych

W dniach 11-12 października br. odbędzie się XVII Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla organizowany przez Straż Miejską w Przemyślu przy współpracy z Komisją Wykonawczą Koła Przemyśl Związku Zawodowego Funkcjonariuszy oraz Pracowników Straży Miejskich i Gminnych.

Turniej odbędzie się w hali POSiR przy ul. Mickiewicza w piątek od 7.00 do 17.00, sobota od 8.00 do 13.00.

Do turnieju zgłosiło się 12 zespołów, które zostały podzielono na dwie grupy. W piątek zostaną rozegrane spotkania w grupach, a w sobotę mecze finałowe.

Organizatorzy składają podziękowania Partnerom i Darczyńcom za wsparcie materialne oraz pomoc przy organizacji turnieju: Urząd Miejski w Przemyślu, PWiK Przemyśl, Zakłady Usługowe ,,Południe’’ Kraków, MPEC Przemyśl, Fibris S.A., POSiR Przemyśl, Deichmann, Progres-Oświetlenie Małkowice, MCS Daniel, Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG BiOSG, Kadex-Computer, DAMlux Ł.Malicki, Ziaja dla Ciebie, Pizzeria ,,La Bamba’’, pd profit.

Zabezpieczenie medyczne zapewni Grupa Ratownictwa Polskiego Czerwonego Krzyża Przemyślu.

TERMINARZ ROZGRYWEK

GRUPA A

1 BATALION CZOŁGÓW ŻURAWICA

5 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICH PRZEMYŚL

BIESZCZADZKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ PRZEMYŚL

13 DYWIZJON TRAŁOWCÓW GDYNIA

34 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY JAROSŁAW

KOMENDA MIEJSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ PRZEMYŚL

GRUPA B

1REGIONALNY OŚRODEK DOWODZENIA I NAPROWADZANIA KRAKÓW-BALICE

STRAŻ MIEJSKA WARSZAWA

STRAŻ MIEJSKA NOWY SĄCZ

STRAŻ MIEJSKA TARNOBRZEG

PRAWNICY PRZEMYŚL

STRAŻ MIEJSKA PRZEMYŚL

Drużyny Straży Miejskich dodatkowo rywalizują o Puchar Komendanta Straży Miejskiej w Przemyślu

PIĄTEK 11.10. 2019r.

godzina Drużyny wynik
07:00 KM PSP PRZEMYŚL SG PRZEMYŚL :
07:20 5 BSP PRZEMYŚL 1 BCz ŻURAWICA :
07:40 SM PRZEMYŚL 1 RODiN K-B :
08:00 PRAWNICY SM WARSZAWA :
08:20 KM PSP PRZEMYŚL 5 BSP PRZEMYŚL :
08:40 SM TARNOBRZEG SM NOWY SĄCZ :
09:00 SM WARSZAWA SM PRZEMYŚL :
09:20 SG PRZEMYŚL 5 BSP PRZEMYŚL :
09:40 1 BCz ŻURAWICA 34 BLP JAROSŁAW :
10:00 SM WARSZAWA SM TARNOBRZEG :
10:20 KM PSP PRZEMYŚL 13 DT GDYNIA :
10:40 1 BCz ŻURAWICA SG PRZEMYŚL :
11:00 SM WARSZAWA 1 RODiN K-B :
11:20 SM NOWY SĄCZ PRAWNICY :
11:40 13 DT GDYNIA 5 BSP PRZEMYŚL :
12:00 SM TARNOBRZEG 1 RODiN K-B :
12:20 SM NOWY SĄCZ SM WARSZAWA :
12:40 PRAWNICY SM PRZEMYŚL :
13:00 KM PSP PRZEMYŚL 34 BLP JAROSŁAW :
13:20 SG PRZEMYŚL 13 DT GDYNIA :
13:40 SM NOWY SĄCZ 1 RODiN K-B :
14:00 SM TARNOBRZEG SM PRZEMYŚL :
14:20 SG PRZEMYŚL 34 BLP JAROSŁAW :
14:40 KM PSP PRZEMYŚL 1 BCz ŻURAWICA :
15:00 1 RODiN K-B PRAWNICY :
15:20 5 BSP PRZEMYŚL 34 BLP JAROSŁAW :
15:40 1 BCz ŻURAWICA 13 DT GDYNIA :
16:00 SM PRZEMYŚL SM NOWY SĄCZ :
16:20 SM TARNOBRZEG PRAWNICY :
16:40 34 BLP JAROSŁAW 13 DT GDYNIA :

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE TURNIEJU O GODZINIE 13.00

SOBOTA 12.10.2019r.

godzina drużyny wynik
8.00 A2-B3 :
8.20 A4-B1 :
8.40 A1-B4 :
9.00 A3-B2 :
9.20 PRZEGRANI 5-8 A2B3-A4B1
:
9.40 PRZEGRANI 5-8 A3B2-A1B4
:
10.00 WYGRANI 1-4 A2B3-A4B1
:
10.20 WYGRANI 1-4 A3B2-A1B4
:
10.40 MECZ 11-12 A6-B6 :
11.00 MECZ 9-10 A5-B5 :
11.20 MECZ 7-8 :
11.40 MECZ 5-6 :
12.00 MECZ 3-4 :
12.20 MECZ 1-2 :

PLANOWANE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU O GODZINIE 13.00