Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ZAKOŃCZENIE PLHPN

W dniu 20 czerwca 2020 r. po ostatnim meczu rozgrywek ligowych odbyło się uroczyste zakończenie rozgrywek Przemyskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej w sezonie 2019/2020.
Podczas uroczystości Pani Dyrektor POSiR wręczyła dyplomy i puchary drużynom uczestniczącym w rywalizacji oraz dodatkowo wyróżniono „Króla strzelców rozgrywek” – Pana Dariusza Kędziora, oraz najlepszego bramkarza – Pana Stanisława Zająca. Oprócz pamiątkowych dyplomów i statuetek obaj otrzymali również nagrody w postaci bonu towarowego do sklepu MAAWsport na zakup sprzętu sportowego.
Wszystkim gratulujemy osiągniętych wyników, sportowej postawy i życzymy aby mimo obecnej sytuacji epidemicznej dalej kultywowali sportowy tryb życia.

Do zobaczenia w nowym sezonie rozgrywkowym !


DOKOŃCZENIE ROZGRYWEK

Zgodnie z zapowiedzią dogrywamy rozgrywki. Szczegółowy terminarz w zakładce „terminarz ligi -II etap”.
Planowane zakończenie rozgrywek wraz z uhonorowaniem uczestników rywalizacji będzie po ostatnim meczu ligi w dniu 20.06.2020 r. około godz. 18.45

Ze względu na obostrzenia epidemiologiczne mecze rozgrywane będą wg poniższych zasad:
1. Każda drużyna korzysta z jednej szatni (po zakończeniu meczu prosimy o szybkie jej opuszczenie aby przygotować – zdezynfekować pomieszczenie dla następnej drużyny).
2. Na ławce rezerwowej mogą przebywać tylko zawodnicy biorący udział w danym meczu i kierownik drużyny.
3. Mecze rozgrywane bez publiczności – osób nie biorących udziału w rozgrywkach.
4. Podczas poruszania się po obiekcie uprasza się o zachowanie, w miarę możliwości, dystansu społecznego (1,5-2.0 m) – nie dotyczy to uczestników danego meczu.


KOŃCZYMY ROZGRYWKI!

Jest możliwość zakończenia rozgrywek PLHPN i to robimy.

Zaległe mecze rozegramy w dniu 14.06.2020 r. a ostatnią kolejkę w dniu 20.06.2020 r. W tym dniu po ostatnim meczu będzie również podsumowanie rywalizacji i rozdanie nagród.

Godziny rozegrania meczy podamy w poniedziałek (8.06.2020 r.)

Jednocześnie informujemy, iż z obecną sytuacją epidemiologiczną, będą obowiązywać ograniczenia przebywania na obiekcie HALI POSiR. Szczegóły podamy później.


ZAWIESZONE ROZGRYWKI

Rozgrywki Przemyskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej zostają zawieszone do odwołania.


ZMIANA GODZIN ROZPOCZĘCIA MECZY
W DNIU 8.03.2020 R.

Ze względów organizacyjnych w dniu 8.03.2020 r. ulegają zmianie godziny rozpoczęcia meczy PLHPN (przesunięcie o 2 godz. później).
Nowe godziny podane są w TERMINARZU LIGI – II ETAP.


Zmiana terminarza meczy !!!
……………………………………………..

        Ze względów technicznych meczy PLHPN w dniu 15 lutego 2020 r. nie będzie.

Cała 13 kolejka zostaje przeniesiona na termin 22.02.2020.

14 kolejka zostaje bez zmian tj. w dniu 16.02.2020

Szczegóły w terminarzu II etapu

Za zmianę przepraszamy.


Terminarz meczy przełożonych

AUTO MAX6:3FIBRIS04.01.20 g.10.00
 
ELEKTROMONTAŻ3:3SANSET04.01.20 g.10.40
 
SANSET1:1MOTO FAN05.01.20 g.10.00
 
AUTO MAX1:4ESTELAR05.01.20 g.10.40
 
IPA SG2:1ALMAR BUS05.01.20 g.11.20
 

Spotkanie organizacyjne w sprawie 2 rundy rozgrywek.


W dniu 27.12.2019 r. o godz. 19.00 w Siedzibie POSiR (sala kolumnowa) odbędzie się spotkanie w sprawie systemu rozgrywek 2 rundy Przemyskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej.
Ze względu na ważność omawianego tematu prosimy wszystkich kierowników drużyn lub osób upoważnionych do podejmowania decyzji o niezawodne przybycie.


SYSTEM ROZGRYWEK

——————————————————————————————————-

W związku z planowanymi rozgrywkami dla 11 zespołów i rozgrywaniem drugiego etapu w podziale na dwie grupy, jak również skalkulowanie rozgrywek na podział na dwie grupy, w tym sezonie druga runda będzie podzielona na dwie grupy po 5 zespołów a nie jak pierwotnie planowano 6 i 5 zespołów. Zmiana wynikła z wycofania się jednego zespołu z rozgrywek.


ZMIANA TERMINARZA!


Ze względu na niedopełnienie formalności przez drużynę MOYA zostaje ona wycofana z rozgrywek i tym samym zostaje zmieniony terminarz rozgrywek.
Szczegółowy terminarz w zakładce „terminarz ligi – I etap”.

Informujemy również, iż podczas inauguracji rozgrywek odbędzie się uroczyste otwarcie rywalizacji na sezon 2019/2020. Uroczystość ta odbędzie się prawdopodobnie po pierwszym meczu około godz. 10.15.
Gorąco zapraszamy.



RUSZAMY!!!

————————————————————————————————————————–

W dniu 30 listopada br. rozpoczynamy rozgrywki PRZEMYSKIEJ LIGI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ w sezonie 2019/2020.

Terminy na najbliższy okres:

30.11.2019 od 9.00 do 12.20
07.12.2019 od 12.00 do 15.20
08.12.2019 od 9.00 do 12.20
14.12.2019 od 9.00 do 12.20
15.12.2019 od 9.00 do 12.20
21.12.2019 od 9.00 do 12.20
22.12.2019 od 9.00 do 12.20
Informuję również, iż można rozegrać kolejne rundy w dniu 28 i 29 grudnia br. Ostateczna decyzja zostanie podjęta po konsultacjach w dniu 30.11.2019 (pierwsza kolejka).
Szczegółowy terminarz z rozpiską danych meczy ukaże się w zakładce „TERMINARZ LIGI – I ETAP”.

Jednocześnie informuję, że nie wszystkie drużyny dopełniły wszystkich formalności co do udziału w rozgrywkach. Te drużyny, które tego nie dokonają nie zostaną dopuszczone do rozgrywek!


Informacje o rozgrywkach 2019/2020

——————————————————————————————————————————————

Do rozgrywek sezonu 2019/2020 zgłosiło się 11 zespołów.

Do dnia 8 listopada 2019 r. należy uiścić wpisowe do rozgrywek.

Do tego terminu należy również dostarczyć wypełniony formularz zgłoszeniowy (dotyczy tych zespołów, które tego jeszcze nie dokonały) z podpisami zawodników umieszczonym na tym zgłoszeniu. Przy dostarczonym formularzu należy również załączyć formularz RODO dla tych osób, które w poprzednim sezonie tego nie uczynili (nie brali udziału w rozgrywkach).
Zespoły, które nie dokonają formalności nie zostaną dopuszczone do rozgrywek.

Rozgrywki planowane są od dnia 16-17 listopada lub 23-24 listopada br.


Zgłaszanie do rozgrywek PLHPN

———————————————————————————————————————————–

Zgodnie z ustaleniami na zebraniu organizacyjnym informuję, iż do dnia 25 października 2019 r. przyjmowane będą zgłoszenia  zespołów do rozgrywek PLHPN na sezon 2019/2020. Jest to termin ostateczny a zgłoszenia będą przyjmowane w sekretariacie POSiR (zgłoszenia papierowe) lub drogą mailową na adres: sekretariat@posir.pl
Po tym terminie zostanie ustalona ostateczna kwota wpisowego do rozgrywek (w zależności od ilości zgłoszeń) i do 8 listopada należy tę należność uregulować.
Drużyny, które nie wpłacą wpisowego nie będą mogły uczestniczyć w rozgrywkach.
Zapraszamy wszystkich tzn. te zespoły, które brały udział w poprzednich edycjach tych rozgrywek jak i te drużyny, które chciałyby rywalizować na hali w bieżącym sezonie.

Planowane rozpoczęcie rozgrywek 16-17 lub 23-24 listopada br.


Spotkanie organizacyjne do PLHPN

—————————————————————————————————————————————–

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, iż kolejne spotkanie organizacyjne dotyczące rozgrywek PLHPN w sezonie 2019/2020 odbędzie się w dniu 7 października 2019 r. o godz. 19.00 w Sali Kolumnowej POSiR w Przemyślu, ul. Mickiewicza 30.

Gorąco zapraszamy przedstawicieli (Kierowników) zespołów chcących uczestniczyć w rozgrywkach.


Zebranie organizacyjne PLHPN
przed sezonem 2019/2020


Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, iż w dniu 20.09.2019 r. (piątek) o godz. 19.00 w Sali Kolumnowej POSiR w Przemyślu, ul. Mickiewicza 30 odbędzie się spotkanie organizacyjne z Kierownikami obecnych zespołów oraz chętnymi, którzy chcą uczestniczyć w rozgrywkach Przemyskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej.

Wszystkich gorąco zapraszamy!

Jednocześnie informujemy, iż można już zgłaszać zespoły ro rozgrywek  „PRZEMYSKIEJ LIGI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ”.

W celu zapisania drużyny do rozgrywek należy:
1. Zebrać do 20 osób chcących uczestniczyć w danej drużynie w PLHPN
2. Zapoznać się z Regulaminem Rozgrywek PLHPN, który jest udostępniony na stronie rozgrywek: https://posir.pl/przemyska-liga-halowej-pilki-noznej/
3. Wypełnić komputerowo druk zgłoszenia, który należy przesłać e-mailem na adres: sekretariat@posir.pl a następnie wydrukować, podpisać przez każdego zgłoszonego zawodnika i dostarczyć do sekretariatu POSiR.
4. Każdy zawodnik musi również wydrukować, zapoznać się z treścią, podpisać osobiście i dołączyć do zgłoszenia drużyny oświadczenie RODO (o ile nie zrobił tego w sezonie 2018/2019) dotyczące zbierania, przetwarzania i udostępniania danych osobowych danej osoby.
5. Wpłacić wpisowe do rozgrywek. Wysokość wpisowego zostanie ustalona i podana po zebraniu zgłoszeń.

Wpłaty należy dokonać na następujące konto bankowe:
Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Mickiewicza 30
37-700 Przemyśl
GETIN Noble Bank SA O/Przemyśl
12 1560 0013 2651 7089 0000 0001

6. Ostateczny termin zgłoszeń zostanie ustalony na zebraniu organizacyjnym) nie później niż do 15.11.2019 r. włącznie (dokumenty złożone w sekretariacie POSiR).


TABELA ROZGRYWEK

MiejsceDrużynail. m.punktyzrpbramkibilans
IIPA SG1848160293:2469
IIESTELAR1839123378:3840
IIIFIBRIS1833103566:3333
IVAUTO MAX1830100857:552
VNIEDŹWIADKI182783774:5618
VIELEKTROMONTAŻ182381975:5322
VIIALMAR-BUS182372951:53-2
VIIIMOTO FAN1816531061:69-8
IXSANSET1811331231:62-31
XRADNYBLISKOWAS183101725:168-143

Klasyfikacja strzelców ligi

33 BRAMKI:
Kędzior D.

21 BRAMEK:
Pisarski T.

19 BRAMEK:
Fudali M.

18 BRAMEK:
Piejko G.

16 BRAMEK:
Lewnadowski D.

15 BRAMEK:
Danielak A.
Furman K.
Kocełło P.

14 BRAMEK:
Cwynar J.
Stawiarski M.

13 BRAMEK:
Borycki T.
Czub Ł.
Górka R.
Kijanka P.

12 BRAMEK:
Łazor M.

11 BRAMEK:
Kwitek J.
Majcher Ł.
Mazurkiewicz S.

10 BRAMEK:
Hajduk G.
Pudysz W.

9 BRAMEK:
Paczkowski P.

8 BRAMEK:
Grodecki P.
Raba M.
Wota K.

7 BRAMEK:
Bąk Ł.
Butra K.
Kuźniarski B.
Machunik Ł.

6 BRAMEK:
Amarowicz W.
Broda M.
Lewicki R.
Sznajder W.
Trela K.
Zając Ł.
Zyga M.
Żurawski P.

5 BRAMEK:
Ciciński M.
Gudzelak T.
Kuta A.
Orłoś Ł.
Przytuła P.
Pudysz Z.
Slisz A.
Soból D.
Szymański T.
Tatarzyn J.

4 BRAMKI:
Barczak B.
Chajdaś M.
Dudek A.
Dziura R.
Jabłoński M.
Krucan B.
Kucab Ł.Orłoś Ł.
Panek M.
Romanowicz M.
Szpunar K.
Śmigielski R.
Wojtowicz M.
Zyga M.

3 BRAMKI:
Bawoł P.
Błażkowski T.
Dudek E.
Konowalik W.
Kościelny P.
Kurasz W.
Machunik R.
Malcher S.
Mazurkiewicz M.
Panek A.
Rusin M.
Sajdak T.
Zagaja P.

Terminarz  ligi – I etap

  1 Kolejka
ESTELAR4:3ELEKTROMONTAŻ30.11.19 g. 09.30
Kijanka P.-2; Głowacz M.-1; Kościelny P.-1; Butra K.-2; Pisarski T.-1
Uroczyste otwarcie rozgrywek – około 10.15
MOTO FAN7:1RADNYBLISKOWAS30.11.19 g. 10.20
Majcher Ł.-2; Romanowicz M.-2; Kuźniar D.-1; Kwitek J.-1; Łakomski S.-1; Barczak B.-1
IPA SG5:0SANSET30.11.19 g. 11.00
Borycki T.-2; Stawiarski M.-2; Kocełło P.-1
ALMAR-BUS3:6NIEDŹWIADKI30.11.19 g. 11.40
Amarowicz W.-1; Broda M.-1; Panek M.-1; Chajdaś M.-2; Kędzior D.-2, Paczkowski P.-1; Zieliński Ł.-1
AUTOMAX6:3FIBRIS04.01.20 g.10.00
Malcher S.-2; Mazurkiewicz S.-2; Dziura R.-1; Fudali M.-1; Orłoś Ł.-1; Pudysz W.-1; Wojtowicz M.-1
2 Kolejka
RADNYBLISKOWAS0:16IPA SG07.12.19 g. 12.00
Kocełłó P.-7; Borycki T.-3; Stawiarski M.-3; Mikus Z.-2; Trela K.-1
SANSET1:1ALMAR-BUS07.12.19 g. 12.40
Machunik Ł.-1; Broda M.-1
FIBRIS2:0NIEDŹWIADKI07.12.19 g. 13.20
Jabłoński M.-1; Orłoś Ł.-1
ELEKTROMONTAŻ3:4MOTO FAN07.12.19 g. 14.00
Butra K.-1; Kurasz W.-1; Soból D.-1; Grodecki P.-2; Majcher Ł.-1; Piejko G.-1
AUTO MAX1:4ESTELAR05.01.20 g.10.40
Lewicki R.-1; Kijanka P.-3; Łazor M.-1
3 Kolejka
ESTELAR1:1FIBRIS08.12.19 g. 09.00
Kijanka P.-1; Pudysz W.-1
NIEDŹWIADKI2:4SANSET08.12.19 g. 09.40
Kuta A.-1; Paczkowski P.-1; Machunik R.-2; Kapłon G.-1; Zając Ł.-1
IPA SG0:2ELEKTROMONTAŻ08.12.19 g. 10.20
Kurasz W.-1; Zyga M.-1
MOTO FAN12:3AUTO MAX08.12.19 g. 11.00
Piejko G.-5; Kwitek J.-3; Romanowicz M.-2; Grodecki P.-1; Rusin M.-1; Przytula P.-1; Majchrowski K.-1; Ciciński K.-1
ALMAR BUS3:0RADNYBLISKOWAS08.12.19 g. 11.40
walkower – grał nieuprawniony zawodnik
4 Kolejka
ELEKTROMONTAŻ4:3ALMAR BUS14.12.19 g. 09.00
Butra K.-2; Pisarski T.-1; Zyga M.-1; Amarowicz W.-2; Broda M.-1
RADNYBLISKOWAS3:16NIEDŹWIADKI14.12.19 g. 09.40
Tatarzyn J.-3; Kędzior D.-6; Paczkowski P.-5; Wójcik S.-2; Zieliński Ł.-2; Świrk N.-1
FIBRIS3:0SANSET14.12.19 g. 10.20
Jabłoński M.-1; Pudysz W.-1; Sznajder W.-1;
AUTO MAX0:3IPA SG14.12.19 g. 11.00
walkower – grał nieuprawniony zawodnik
ESTELAR2:2MOTO FAN14.12.19 g. 11.40
Danielak A.-2; Kwitek J.-1; Majcher Ł.-1
5 Kolejka
NIEDŹWIADKI3:6ELEKTROMONTAŻ15.12.19 g. 09.00
Domaradzki B.-1; Jaroch D.-1; Kuźniarski B.-1; Ciciński M.-2; Lewnadowski D.-1; Pisarski T.-1; Zyga M.-1; Bober M.-1
ALMAR BUS1:3AUTO MAX15.12.19 g. 09.40
Amarowicz W.-1; Dziura R.-1; Lewicki R.-1; Mazurkiewicz S.-1
IPA SG7:2ESTELAR15.12.19 g. 10.20
Kocełło P.-4; Borycki T.-1; Stawiarski M.-1; Wota K.-1; Kijanka P.-2
MOTO FAN2:2FIBRIS15.12.19 g. 11.00
Piejko G.-1; Rusin M.-1; Wojtowicz M.-2
SANSET1:4RADNYBLISKOWAS15.12.19 g. 11.40
Machunik R.-1; Górka R.-3; Tatarzyn J.-1
6 Kolejka
MOTO FAN2:4IPA SG21.12.19 g. 09.00
Kwitek J.-1; Piejko G.-1; Wota K.-3; Czub Ł.-1
ESTELAR3:1ALMAR BUS21.12.19 g. 09.40
Furman K.-2; Slisz A.-1; Bawoł P.-1
AUTO MAX1:3NIEDŹWIADKI21.12.19 g. 10.20
Fudali M.-1; Kędzior D.-1; Kuta A.-1; Kuźniarski B.-1
FIBRIS8:2RADNYBLISKOWAS21.12.19 g. 11.00
Sznajder W.-3; Andruszewski W.-1; Gudzelak T.-1; Hajduk G.-1; Jabłoński M.-1; Wojtowicz M.-1; Barczak B.-1; Górka R.-1
ELEKTROMONTAŻ3:3SANSET04.01.20 g.10.40
Pisarski T.-2; Wychowaniec A.-1; Dudek E.-1; Rybienik R.-1; Zając Ł.-1
7 Kolejka
NIEDŹWIADKI1:1ESTELAR22.12.19 g. 09.00
Kędzior D.-1; Kościelny P.-1
ALMAR BUS9:4MOTO FAN22.12.19 g. 09.40
Bawoł P.-2; Szymański T.-2; Brod M.-1; Krucan B.-1; Mazurkiewicz M.-1; Raba M.-1; Sajdak T.-1; Majcher Ł.-3; Kuźniar D.-1
IPA SG3:0FIBRIS22.12.19 g. 10.20
Borycki T.-1; Stawiarski M.-1; Trela K.-1
SANSET4:2AUTO MAX22.12.19 g. 11.00
Zając Ł.-2; Dudek E.-1; Machunik Ł.-1; Fudali M.-1; Przytuła P.-1
RADNYBLISKOWAS0:17ELEKTROMONTAŻ22.12.19 g. 11.40
Lewnadowski D.-5; Pisarski T.-3; Soból D.-3; Zagaja P.-3; Butra K.-1; Wychowaniec A.-1; Żygała D.-1
8 Kolejka
IPA SG2:1ALMAR BUS05.01.20 g.11.20
Czub Ł.-1; Trela K.-1; Szymański T.-1
FIBRIS4:2ELEKTROMONTAŻ28.12.19 g.16.40
Gudzelak T.-2; Pudysz W.-2; Kurasz W.-1; Zyga M.-1
MOTO FAN7:4NIEDŹWIADKI28.12.19 g.17.20
Piejko G.-4; Grodecki P.-1; Kwitek J.-1; Ozibko B.-1; Kuta A.-3; Kędzior D.-1
AUTO MAX7:2RADNYBLISKOWAS28.12.19 g.18.00
Mazurkieiwicz S.-2; Przytula P.-2; Ciszkiewicz B.-1; Fudali M.-1; Lewicki R.-1; Górka R.-2
ESTELAR3:0SANSET28.12.19 g.18.40
Kijanka P.-2; Slisz A.-1
9 Kolejka
ALMAR BUS4:1FIBRIS29.12.19 g.09.00
Krucan B.-2; Czuryk R.-1; Orłoś T.-1; Kucab Ł.-1
RADNYBLISKOWAS1:6ESTELAR29.12.19 g.09.40
Górka R.-1; Slisz A.-2; Żurawski P.-2; Łazor M.-1; Śmigielski R.-1
NIEDŹWIADKI1:3IPA SG29.12.19 g.10.20
Paczkowski P.-1; Czub Ł.-1; Stawiarski M.-1; Wota K.-1
ELEKTROMONTAŻ2:3AUTO MAX29.12.19 g.11.00
Zyga M.-1; Żygała D.-1; Fudali M.-2; Dziura R.-1
SANSET1:1MOTO FAN05.01.20 g.10.00
Zając Ł.-1; Wiśniowski R.-1
RUNDA REWANŻOWA W ZAKŁADCE „TERMINARZ LIGI -II ETAP”

Terminarz  ligi – II etap – runda rewanżowa

  1o Kolejka
SANSET1:2IPA SG11.01.20 g. 09.00
Dudek E.-1; Borycki T.-1; Stawiarski M.-1
NIEDŹWIADKI1:1 ALMAR BUS11.01.20 g. 09.40
Szpunar K.-1; Amarowicz W.-1
FIBRIS1:4AUTO MAX11.01.20 g. 10.20
Jabłoński M.-1; Fudali M.-2; Dziura R.-1; Malcher S.-1
ELEKTROMONTAŻ2:7ESTELAR11.01.20 g. 11.00
Delikat P.-1; Lewnadowski D.-1; Danielak A.-3; Furman K.-3; Łazor M.-1
RADNYBLISKOWAS4:9MOTO FAN11.01.20 g. 11.40
Górka R.-3; Zubrzycki T.-1; Piejko G.-5; Kwitek J.-2; Majcher Ł.-2
11 Kolejka
ESTELAR2:1 AUTO MAX12.01.20 g. 09.00
Łazor M.-2; Fudali M.-1
 IPA SG11:2RADNYBLISKOWAS12.01.20 g. 09.40
Cwynar J.-5; Czub Ł.-2; Borycki T.-1; Kocełło P.-1; Trela K,-1; Wota K.-1; Barczak B.-1; Górka R.-1
MOTO FAN3:9ELEKTROMONTAŻ12.01.20 g. 10.20
Grodecki P.-1; Kwitek J.-1; Piejko G.-1; Pisarski T.-5; Lewnadowski D.-2; Cicinski M.-1; Delikat P.-1
ALMAR BUS6:0SANSET12.01.20 g. 11.00
Baczek A.-1; Broda M.-1; Krucan B.-1; Panek M.-1; Raba M.-1; Szymański T.-1
NIEDŹWIADKI2:2FIBRIS12.01.20 g. 11.40
Paczkowski P.-1; Szczęsny P.-1; Kucab Ł.-1; Sznajder W.-1
12 Kolejka
AUTO MAX3:2MOTO FAN02.02.20 g.16.00
Fudali M.-1; Lewicki R.-1; Przytula P.-1; Grodecki P.-1; Kwitek J.-1
SANSET4:5NIEDŹWIADKI02.02.20 g.16.40
Błażkowski T.-2; Machunik Ł.-2; Kędzior D.-2; Partyka G.-1; Szczęsny P. -1; Szpunar K.-1
RADNYBLISKOWAS0:1ALMAR BUS02.02.20 g.17.20
Pukalski P.-1
FIBRIS1:2ESTELAR02.02.20 g.18.00
Gudzelak T.-1; Kijanka P.-2
ELEKTROMONTAŻ0:3IPA SG02.02.20 g.18.40
walkower
14 Kolejka
RADNYBLISKOWAS2:8SANSET14.06.2020 g.18.40
Tatarzyn Janusz-1; Tatarzyn Jakub-1; Machunik Ł.-3; Chodorowski G.-2; Dudek A.-2; Dudek E.-1
ESTELAR4:6IPA SG16.02.20 g.16.40
Furman K.-2; Kijanka P.-1; Łazor M.-1; Czub Ł.-3; Wota K.-2; Stawiarski M.-1
ELEKTROMONTAŻ2:6NIEDŹWIADKI16.02.20 g.17.20
Lewnadowski D.-1; Pisarski T.-1; Kędzior D.-4; Chajdaś M.-2
AUTO MAX2:6ALMAR BUS16.02.20 g.18.00
Fudali M.-1; Mazurkiewicz S.-1; Raba M.-2; Amarowicz W.-1; Broda M.-1; Orłoś T.-1; Szymański T.-1
FIBRIS3:0MOTO FAN14.06.2020 g.18.00
walkower
13 Kolejka
IPA SG6:3AUTO MAX22.02.20 g.10.00
Borycki T.-2; Stawiarski M.-2; Cwynar J.-1; Czub Ł.-1; Janas R.-1; Lewicki R.-1; Balicki P.-1
MOTO FAN4:6ESTELAR22.02.20 g.10.40
Majcher Ł.-2; Rusin M.-1; Wiśniowski R.-1; Danielak A.-6
NIEDŹWIADKI10:2RADNYBLISKOWAS22.02.20 g.11.20
Kędzior D.-6; Kuźniarski B.-4; Górka R.-1; Bal R.-1
SANSET1:12FIBRIS22.02.20 g.12.00
Niemiec K.-1; Bąk Ł.-5; Pudysz W.-3; Hajduk G.-2; Kucab Ł.-1; Sznajder W.-1
ALMAR BUS1:5ELEKTROMONTAŻ22.02.20 g.12.40
Mazurkiewicz M.-1; Ciciński M.-2; Zyga M.-2; Butra K.-1
15 Kolejka
RADNYBLISKOWAS1:12FIBRIS01.03.20 g.16.00
Górka R.-1; Hajduk G.-4; Pudysz W.-4; Orłoś Ł.-2; Pudysz Zb.-2
SANSET1:2ELEKTROMONTAŻ01.03.20 g.16.40
Zając Ł.-1; Lewnadowski D.-1; Pisarski T.-1
IPA SG4:1MOTO FAN01.03.20 g.17.20
Czub Ł.-2; Cwynar J.-1; Kocełło P.-1; Grodecki P.-1
ALMAR BUS1:5ESTELAR01.03.20 g.18.00
Mazurkiewicz M.-1; Furman K.-2; Danielak A.-1; Głowacz M.-1; Łazor M.-1
NIEDŹWIADKI3:5AUTO MAX01.03.20 g.18.40
Kędzior D.-2; Partyka G.-1; Fudali M.-2; Mazurkiewicz S.-2; Lewicki R.-1
16 Kolejka
AUTO MAX3:1SANSET07.03.20 g.10.00
Fudali M.-2; Mazurkiewicz S.-1; Błażkowski T.-1
ELEKTROMONTAŻ12:0RADNYBLISKOWAS07.03.20 g.10.40
Pisarski T.-6; Lewnadowski D.-4; Soból D.-1; Zyga M.-1
ESTELAR3:4NIEDŹWIADKI07.03.20 g.11.20
Danielak A.-3; Kędzior D.-2; Kuźniarski B.-1; Szpunar K.-1
MOTO FAN1:5ALMAR BUS07.03.20 g.12.00
Grodecki P-1; Panek M.-2; Raba M.-2; Sajdak T.-1
FIBRIS2:0IPA SG07.03.20 g.12.40
Bąk Ł.-1; Hajduk G.-1
17 Kolejka
RADNYBLISKOWAS0:7AUTO MAX08.03.20 g.12.00
Fudali M.-4; Mazurkiewicz S.-2; Janas R.-1
SANSET1:6ESTELAR08.03.20 g.12.40
Dudek A.-1; Łazor M.-2; Furman K.-1; Kościelny P.-1; Slisz A.-1; Śmigielski R.-1
ALMAR BUS2:11IPA SG08.03.20 g.13.20
Czuryk R.-1; Mazurkiewicz M.-1; Cwynar J.-5; Borycki T.-2; Stawiarski M.-2; Konowalik W.-1; Trela K.-1
ELEKTROMONTAŻ1:5FIBRIS08.03.20 g.14.00
Lewnadowski D.-1; Bąk Ł.-1; Gudzelak T.-1; Hajduk G.-1; Kucab Ł.-1; Pudysz Z.-1
NIEDŹWIADKI6:0MOTO FAN08.03.20 g.14.40
Kędzior D.-5; Szpunar K.-1
Mecze zaległe – przełożone
RADNYBLISKOWAS2:8SANSET14.06.20 g. 18.00
Tatarzyn Janusz-1; Tatarzyn Jakub-1; Machunik Ł.-3; Chodorowski G.-2; Dudek A.-2; Dudek E.-1
FIBRIS3:0MOTO FAN14.06.20 g. 18.40
walkower
18 Kolejka
MOTO FAN0:0SANSET20.06.20 g. 16.00
obustronny walkower
AUTO MAX3:0ELEKTROMONTAŻ20.06.20 g. 16.40
walkower
FIBRIS4:2ALMAR BUS20.06.20 g. 17.20
Andruszewski W.-1; Hajduk G.-1; Orłoś Ł.-1; Wywrot J.-1; Raba M.-2
ESTELAR17:1RADNYBLISKOWAS14.06.20 g. 19.00
awansem – Furman K.-5; Żurawski P.-4; Panek A.-3; Łazor M.-3; Śmigielski R.-2; Barczak B.-1
IPA SG7:1NIEDŹWIADKI20.06.20 g. 18.00
Cwynar J.-2; Czub Ł.-2; Konowalik W.-2; Kocełło P.-1; Kędzior D.-1
Zakończenie                    20.06.2020 g. 18.45