Zakończenie Współzawodnictwa Sportowego Szkół!!!

Dziś na sali kolumnowej Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji odbyło się uroczyste podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół za rok szkolny 2021/2022 „Gala Przemyskie Orły Sportu”
W sportowej gali uczestniczyli dyrektorzy szkół, nauczyciele oraz uczniowie szkół, którzy przez ostatnie 10 miesięcy w wielu konkurencjach dzielnie reprezentowali swoje szkoły ,nasze miasto ale też województwo.

Podsumowanie było okazją do nagrodzenia osiągnięć sportowych szkół w trzech kategoriach: Igrzysk dzieci, Igrzysk Młodzieży szkolnej oraz Licealiady.
Trzy najlepsze szkoły w każdej z kategorii otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy.
Za zdobycie miejsc IV – VIII również przyznane zostały dyplomy.
Puchary i dyplomy wręczali Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Robert Bal, Radny Rady Miejskiej Marcin Kowalski,
Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Pani Renata Kochanowicz Chalicka oraz Dyrektor POSiR Pani Greta Ostrowska.

Składamy podziękowania nauczycielom wychowania fizycznego za przygotowanie młodzieży do rywalizacji sportowej, dyrektorom szkół za nadzór i umożliwienie młodym sportowcom udziału w rywalizacji, sędziom, rodzicom oraz wszystkim miłośnikom sportu szkolnego za wkład pracy umożliwiający sprawne przeprowadzenie oraz uatrakcyjnienie zawodów zgodnie z przepisami i duchem rywalizacji sportowej.

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom gratulujemy sportowej postawy oraz osiągniętych przez nich wyników.
Życzymy Państwu, a przede wszystkim dzieciom i młodzieży dużo zdrowia, dobrych sportowych chwil a przede wszystkim udanych wakacji……

Do zobaczenia za rok!!!

POWRÓT